BETON

Beton dekoracyjny

BETON DEKORACYJNY

Jeżeli lubisz surowe i industrialne wnętrza beton architektoniczny idealnie odnajdzie się w tego rodzaju pomieszczeniach. Modny i trwały, a zarazem dekoracyjny element wykończenia wnętrza dający efekt „surowej” betonowej ściany.
Beton pozwala uzyskać zaskakujący efekt, a w połączeniu z gładką powierzchnią tworzy silny kontrast. Odpowiednia impregnacja betonu nie tylko dodaje głębi i wyrazu powierzchni, ale także zabezpiecza ją przed wilgocią i ścieraniem. Dekoracja ta może być stosowana w wielu różnych miejscach np. w łazience, kuchni, w korytarzu lub na klatce schodowej.

Praktyczność, prostota i elegancja betonu stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują oryginalnego, a zarazem surowego wyglądu ścian do mieszkania, ale również do biura czy firmy.

Tynk możemy również położyć na wiele sposobów uzyskując różnorodne kształty i faktury. Możemy stworzyć prawie idealnie równą powierzchnię z delikatnymi przejściami w odcieniach szarości. Możemy stworzyć szorstką powierzchnię pełną ubytków, czy delikatniejszy efekt drobnych wżerów. Po nałożeniu możemy wydrapać w tynku linie tworząc efekt dużych lub małych betonowych płyt. Możliwości dekoracyjne zależą tylko od kreatywności i pomysłowości wykonawcy oraz inwestora.

 

Beton - nasze realizacje

Invalid Displayed Gallery

Zakres naszych usług

« Kładzenie tynków
« Malowanie
« Dekorowanie
« Zakładanie instalacji elektrycznej
« Kładzenie sztukaterii
« Montaż drzwi

Komentowanie jest wyłączone